Wspaniale, że zainteresowałeś się naszymi szkoleniami. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych informacji na temat rozpoczynającego się szkolenia.

3 KROKI NA START


KROK 1. Wypełnij formularz

Formularz do pobrania - kliknij tutaj. Wypełnij elektronicznie za pomocą dowolnego programu PDF i odeślij na adres kontakt@akademiartuszu.pl

KROK 2. Potwierdzenie

Aby zagwarantować sobie 100% miejsce na szkoleniu, należy wpłacić zaliczkę wysokości 500 PLN na konto bankowe. Numer konta i Paypal podane poniżej z tytułem wpłaty. Zaliczka od {imię i nazwisko} za {nazwa szkolenia}{miesiąc}{miasto}

Krok 3. Finalizacja

14 dni przed szkoleniem to termin w którym chcielibyśmy zamknąć wszystkie sprawy finansowe i przygotować się do ugoszczenia Cię na kursie. Prosimy o uregulowanie reszty należności na numery kont poniżej z tytułem wpłaty. Reszta należności od {imię i nazwisko} za {nazwa szkolenia}{miesiąc}{miasto}

Dane do rozliczeń:
IPP Retouchbox LTD
BZWBK
05 1090 1782 0000 0001 3370 9407

Jak przygotować się na szkolenie?

KOMPUTER/LAPTOP

Jeśli korzystasz ze swojego laptopa, sprawdź czy posiadasz aktualną wersję programu Photoshop. Akademia Retuszu korzysta z najnowszej wersji pakietu Adobe i żeby zachować spójność, zalecamy pobrać najnowsze oprogramowanie. Adobe oferuje wersje demo, które bez przeszkód można wykorzystywać przez cały okres próbny.


TABLET GRAFICZNY/PIÓRKO

Chcąć korzystać z tabletu graficznego, musisz sprawdzić czy posiadasz zainstalowane sterowniki. Każdy tablet niezależnie od rozmiaru, nadaje się do pracy z photoshop i jest rekomendowanym narzędziem podczas szkoleń.


JAK DŁUGO TRWAJĄ ZAJĘCIA

Nasze zajęcia standardowo trwają 8 godzin. Dzień szkoleniowy rozpoczyna się o 10 (lub w innych wcześniej ustalonych z kursantami godzinach) i składa się z bloków. Przerwy kawowe odbywają się wg indywidualnych preferencji grupy. W ciągu dnia mamy godzinną przerwę obiadową, która również ustalana jest z grupą wg. życzenia. Kurs trwa do godziny 18.00 lub może zakończyć się w innych porach. Zależno to jest od kondycji i zmęczenia kursantów.


CATERING

Akademia Retuszu zapewnia kawę i herbatę oraz poczęstunek w postaci owoców i ciasteczek.

RACHUNKI/FAKTURY

Właścicielem marki akademii retuszu jest brytyjska firma IPP RETOUCHBOX LTD. Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem rachunków, powinny przekazać taką informację na szkoleniu. Rachunek zostanie wystawiony w języku angielskim. IPP RETOUCHBOX LTD nie jest płatnikiem VAT i wystawiane rachunki są w kwotach netto=brutto.
Wszelkie sprawy związane z rozstrzyganiem sporów oparte są o brytyjskie przepisy prawa.

PŁATNOŚCI RATALNE

Akademia Retuszu oferuje ratalny system płatności za szkolenia. System ratalny oparty jest o bezpośrednią umowę między kursantem a firmą IPP Retouchbox LTD właścicielem marki Akademia retuszu. Maksymalna ilość rat to 10 mc. W przypadku systemu ratalnego wymagana jest wpłata zaliczki na poczet kursu wysokości 500 zł. Raty nie są obarczone dodatkowymi kosztami i oprocentowaniem.

KONTAKT

Jeśli masz dodatkowe pytania, będzie nam niezmiernie miło udzielić Ci wszystkich odpowiedzi. Przejdź do zakładki kontakt i napisz lub zadzwoń. Możesz również skorzystać z czatu online w prawym dolnym rogu ekranu. Połączysz się z konsultantem i otrzymasz natychmiastową odpowiedź.