DOSTĘPNE SZKOLENIA

KURSY RETUSZU

Kurs I stopnia

 Idealny wybór dla pasjonatów fotografii, grafiki, osób ze zmysłem artystycznym, dla których proste efekty kolorystyczne to za mało. Kurs retuszu dla początkujących.

Pokaż detale...

Średnio zaawansowany

Kurs dla osób, potrafiących wykonać podstawowe korekcje, wyretuszować niedoskonałości. Szkolenie jest uzupełnieniem wiedzy dla fotografów i podniesieniem swoich umiejętności przez użytkowników programu Photoshop.

sprawdź szczegóły...

Zawód Retuszer

Profesjonalne szkolenie przygotowujące do zawodu retuszera. Zaawansowany retusz skóry, produktu, retusz reklamowy. Kurs przekrojowy od początkującego do zaawansowanego.

dowiedz się więcej...

KURSY EDYCJI VIDEO

YouTube

You Tube od kuchni czyli postproukcja video, podstawy montażu, praca z Adobe Premiere pro, After Effects, podstawy prawa autorskiego.

Sprawdź szczegóły...

Profesjonalny

Czterodniowy kurs edycji video na którym nauczysz się opowiadania kolorem, poznasz najlepsze techniki montażu, odkryjesz tworzenie profesjonalnych stylów filmowych.

Dowiedz się więcej...

KURSY DTP

PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Przygotowanie do druku

Profesjonalne szkolenie z DTP prowadzone przez doświadczonego specjalistę z dziedziny druku offsetowego i cyfrowego. Specjalistyczny kurs z zarządzania kolorem, kalibracji i wielu innych tematów związanych z procesem druku.