BEFORE & AFTER

Sprawdź Przed i Po. Zobacz efekty jakich możesz nauczyć się w Akademii Retuszu.

Retusz kreatywny

Retusz, który łączy w sobie fotolmanipulację z elemntami retuszu klasycznego. Wymaga od retuszera wyboraźni i cierpliwości. Wybierając kurs ZAWÓD RETUSZER możesz poznać tajniki tego i wielu innych efektów.

foto – Ewelina Petryka, Krystian Szczęsny

Retusz klasyczny

RETUSZ KLASYCZNY
Idealny do pracy z portretami, zdjęciami fashion. Wymaga od retuszera doświadczenia i dobrego oka. Głównym założeniem jest "poprawić tak, żeby był niezauważalny".

foto – Wojciech Buczyński

Retusz zaawansowany

Połączenie wszystkich technik retuszerskich. Zaawansowane czyszczenie skóry, efekt porcelanowy, zmiana kształtu twarzy, wymiana tła, retusz włosów. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

foto – Wojciech Buczyński

Kolor korekcja

Czasem, żeby otrzymać ciekawy rezultat wystarczy odrobina zabawy kolorami.

foto – Praven Bhat

Fotomanipulacja

Internet dostarcza wielu inspiracji. Możesz stworzyć co tylko przyjdzie Ci do głowy. Słoneczna Hiszpania? Dlaczego nie! Kurs średnio zaawansowany nauczy Cię jak skomponować obraz i nadać mu odpowiedniego charakteru.

Retusz ślubny

Nawet jeśli używasz akcji i presetów, wciąż potrzebujesz wiedzy skąd się wzięły i jak je tworzyć. Retusz ślubny to nie tylko reportaż. Zdjęcia do albumu wymagają wyjątkowej postprodukcji. AR podpowie jak prawidłowo retuszować szybko i efektywnie.